יום רביעי, 10 בספטמבר 2014

צמיגים לרכב – למה הם חשובים בכלל

הרבה אנשים לא מבינים את החשיבות הרבה שטמונה בצמיגים לרכב. למעשה, הצמיגים הם הגורם היחיד אשר מחבר בין הרכב לכביש, ולכן יש להם תפקיד קריטי בכל הקשור לאחיזת הכביש של הרכב. צמיגים איכותיים מצליחים לספק נוחות נסיעה מדהימה, הם מצליחים לחסוך בדלק, והם מחזיקים לאורך זמן רב יותר.
כיצד יודעים כי צמיגים הם איכותיים? ובכן, זו שאלה לא קלה. יש היום המון יצרנים של צמיגים בכל רחבי העולם ובמגוון עצום של מחירים, וכולם טוענים כי הצמיגים שלהם הם הטובים ביותר. למזלנו, יש הרבה מגזיני רכב, מגזיני צמיגים ותקנים אירופאים ואמריקאים, אשר עוזרים לנו, הצרכנים, לבחור את הצמיגים הטובים ביותר.
אם אתם מחפשים צמיגים מאוד איכותיים, כדאי שתלכו רק על המותגים הגדולים. יש בערך 10-15 מותגים גדולים ומפורסמים של צמיגים. מדובר ביצרניות ענקיות המחזיקות מפעלי ייצור בכמה יבשות, מחלקות של מחקר ופיתוח ברמה הגבוהה ביותר, ובעלות שיווק חובק עולם.
יצרניות הצמיגים הגדולות הביאו את הצמיגים המודרניים לרמה חדשה לחלוטין. הצמיגים של היום הם חכמים יותר, מעניקים נסיעה נוחה ובטוחה יותר, הם מסוגלים לעמוד בתנאי שטח קשים במיוחד, ולספק ביצועים נהדרים לסוגי רכב רבים.
כך למשל, יש כיום צמיגים לרכב אשר מסוגלים לתקן את עצמם במקרה של פנצ'ר, תקר. במקרה זה, הצמיג, עליו נמצאים חיישנים אלקטרוניים, שולח הודעה לנהג כי יש פנצ'ר, וכי ניתן לנסוע עוד 100 ק"מ עד שהנהג יצטרך לתקן את הפנצ'ר. תחשבו על זה וכמה זה מדהים. הרי הצמיגים של פעם לא רק שלא היו מתריעים על פנצ'ר בכזאת נחמדות, הם גם היו מסוגלים להתפוצץ ולגרום לתאונות.
כמו כן, יש היום צמיגים אשר מציעים הפחתה משמעותית של הרכש שהם מייצרים במהלך הנסיעה. צמיגים אלה עשויים מחומרי גלם מודרניים ואיכותיים במיוחד, והם בנויים באופן אשר מאפשר להם להפיק פחות רעש.

באופן דומה, יש גם צמיגים שמבטיחים להפיק פחות זיהום אוויר במהלך הנסיעה עימם. מדובר במאפיין חשוב מאוד בכל רחבי העולם, ולכן צמיגים כאלה נמכרים בכמויות.

אין תגובות:

פרסום תגובה